Menu toggler
Menu toggler

Altair® PSIM™.

PSIM jest wiodącym oprogramowaniem do symulacji i projektowania układów energoelektronicznych i napędów silnikowych od ponad 25 lat. Dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i solidnemu silnikowi symulacyjnemu PSIM to kompleksowe rozwiązanie, które spełnia potrzeby użytkowników w zakresie symulacji i projektowania.

Przyspieszenie projektowania układów energoelektronicznych i napędów silnikowych

PSIM może wykonać obliczenia strat przetwornic mocy, obliczenia wydajności napędu silnikowego, przeprowadzoną analizę EMI oraz sterowanie analogowe/cyfrowe. Dzięki różnym pakietom projektowym PSIM użytkownicy mogą szybko i wygodnie projektować zasilacze, filtry dla zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz układy napędowe silników.

PSIM integruje się również bezproblemowo z innymi produktami Altair (Activate, Embed, Flux/FluxMotor, MotionSolve) oraz z oprogramowaniem innych firm i oferuje zintegrowane rozwiązanie dla systemów wielodomenowych i wielofizycznych.

Przyspieszenie projektowania układów energoelektronicznych i napędów silnikowych

Dlaczego PSIM?

Dedykowany dla energoelektroniki i napędów silnikowych

Dedykowany dla energoelektroniki i napędów silnikowych

PSIM jest specjalnie zaprojektowany dla aplikacji energoelektronicznych i napędów silnikowych.

Łatwe funkcje abstrakcji

Łatwe funkcje abstrakcji

PSIM zapewnia różne poziomy złożoności modelu, dzięki czemu użytkownicy mogą optymalizować symulacje w celu spełnienia określonych ich celów.

Ogromna biblioteka wsparcia i zasobów

Ogromna biblioteka wsparcia i zasobów

Biblioteka zasobów PSIM, zawierająca setki przykładów i filmów, zawiera samouczki i webinary na żądanie, które pomagają użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości PSIM.

Kluczowe cechy

Symulacja aktywnego przełączania

Symuluj szybkie przełączanie bez problemów z konwergencją, które są typowe dla innych narzędzi z powodu dużych pochodnych w przebiegach prądu i napięcia.

Szybkie symulacje strat mocy

Obliczaj straty związane z przełączaniem i przewodzeniem urządzeń przełączających (diody, MOSFET, IGBT, urządzenia SiC/GaN), jak również straty związane z rdzeniem i uzwojeniem cewek – bez spowalniania prędkości symulacji.

Generowanie kodu wbudowanego

Pozwól, aby Twój kod był samodzielny i generuj wysokiej jakości, spójny kod C ze schematu sterowania PSIM, aby zwiększyć szybkość projektowania i zmniejszyć koszty opracowania oraz czas wprowadzenia na rynek.

Łatwa weryfikacja projektu

PSIM posiada intuicyjne narzędzia weryfikacji projektu, w tym Monte Carlo, Sensitivity i Fault Analysis, które wspomagają Design Failure Mode and Effect Analysis (DFMEA) projektów konwerterów mocy.

Możliwości bloku C

Wprowadź własny kod C bezpośrednio bez użycia kompilatora. PSIM automatycznie zinterpretuje i wykona w trybie runtime napisany przez Ciebie kod.

Łącze SPICE

Połącz się z oprogramowaniem SPICE i badaj interakcje pasożytnicze oraz sterowania w środowisku PSIM. Biblioteka modeli SPICE pozwala użytkownikom na szczegółową analizę poszczególnych urządzeń.

Altair Poland

Chcesz ruszyć do przodu?
Jesteś we właściwym miejscu.

Już teraz możesz w łatwy sposób skontaktować się z nami i umówić bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich potrzeb.
Umów darmową konsultację

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej o oprogramowaniu Altair i symulacjach CAE?

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.