Menu toggler
Menu toggler

Elektronika .

Elektronika jest częścią naszego życia – zarówno zawodowego, jak i osobistego – a najnowsze urządzenia oferują natychmiastową możliwość kontaktu ze światem. Innowacyjność, czas wprowadzenia na rynek i niższe koszty są kluczem do sukcesu w branży elektronicznej, a presja na szybkie dostarczanie innowacyjnych produktów po niższych kosztach jest ogromna. Projektowanie oparte na symulacji w firmie Altair zapewnia bardziej inteligentne podejście do rozwoju produktów elektronicznych.

Skrócenie czasu wprowadzania na rynek

Skrócenie czasu wprowadzania na rynek

Producenci poświęcają duże ilości czasu i kosztów na fizyczne prototypowanie w celu sprawdzenia wydajności produktu. Symulacja może znacznie przyspieszyć czas wprowadzania produktu na rynek, umożliwiając testowanie wielu koncepcji projektowych i zmiennych w sposób wirtualny. Wiele wariantów może być skutecznie testowanych na ogromną skalę bez konieczności przeprowadzania fizycznych testów i powtarzania iteracji projektu. Zastąpienie nawet jednego cyklu prototypowania symulacją może oznaczać wprowadzenie produktów na rynek o wiele miesięcy szybciej niż konkurencja.

Twórz bardziej inteligentne produkty

Twórz bardziej inteligentne produkty

Nowe linie produktów, bardziej wydajne operacje, wyższa jakość i szybszy czas wprowadzania na rynek są w zasięgu ręki dzięki internetowi rzeczy (IoT) firmy Altair. Posiadamy wiedzę i technologię, które pomogą Ci zrealizować wizję rozwoju inteligentnego produktu od początku do końca – od pomysłu, przez optymalizację, po wprowadzenie na rynek i eksploatację.

Ulepsz projekt

Ulepsz projekt

Urządzenia elektroniczne wszelkiego rodzaju muszą być zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagania strukturalne i operacyjne związane z normalnym użytkowaniem, upuszczeniem i niewłaściwym użytkowaniem, przy jednoczesnym zrównoważeniu wagi i kosztów. Rozwiązania Altair umożliwiają symulację właściwości strukturalnych, termicznych i płynów, wibracji, elektromagnetyki i ograniczeń produkcyjnych w zintegrowanym środowisku wielofizycznym.

Zapewnienie funkcjonalności

Projektowanie PCB: Altair® PollEx™ to najbardziej wszechstronny i zintegrowany zestaw narzędzi do przeglądania, analizy i weryfikacji projektów PCB dla inżynierów elektryków, elektroników i producentów. PollEx bezbłędnie przekazuje dane pomiędzy najpopularniejszymi w branży narzędziami ECAD i symulacyjnymi oraz umożliwia wielu największym korporacjom elektronicznym na świecie szybką wizualizację i przegląd projektów PCB. Jego narzędzia sprawdzające pozwalają na wczesne wykrycie problemów, uniknięcie awarii produktu oraz uproszczenie produkcji i montażu.

Tworzenie systemów wbudowanych: Altair® Embed® to sprawdzone narzędzie do tworzenia systemów wbudowanych, które automatycznie generuje wydajny kod z modeli schematów blokowych. Po stworzeniu działającej symulacji opartej na schemacie systemu, kod jest automatycznie generowany specjalnie dla docelowego sprzętu mikrokontrolera. Testowanie projektu przy użyciu hardware-in-the-loop (HIL) jest proste, a solidny i niezawodny proces nie wymaga edycji kodu.

Zapewnienie funkcjonalności
Obliczenia o wysokiej wydajności dla projektowania półprzewodników

Obliczenia o wysokiej wydajności dla projektowania półprzewodników

Cieszące się zaufaniem rozwiązania optymalizacyjne firmy Altair dla środowisk obliczeniowych o dużej wydajności w dziedzinie projektowania półprzewodników i automatyzacji projektowania elektronicznego (EDA) pomagają szybciej tworzyć idealne projekty. Skorzystaj z najszybszego w branży harmonogramu zadań dla przedsiębiorstw o skalowalnej, sterowanej zdarzeniami architekturze, zapewniającej najwyższą przepustowość i submilisekundowe opóźnienia. Wejdź na rynek globalny dzięki bezproblemowemu harmonogramowaniu w różnych regionach i jednostkach biznesowych. Monitorowanie licencji oprogramowania i wgląd w czasie rzeczywistym w dostępność licencji, wykorzystanie, stan zadań i inne dane, a także szczegółowe profilowanie I/O i telemetria zapewniają najwyższą wydajność komputerów, sieci i pamięci masowych. Nasza wyjątkowa platforma śledzenia przepływów umożliwia mapowanie i wykonywanie nawet najbardziej złożonych przepływów projektowych.

Holistyczne podejście

Od projektu koncepcyjnego do rzeczywistości: Usługi Altair w zakresie wzornictwa przemysłowego mogą pomóc klientom we wszystkim – od badań użytkowników, przez budowanie marki, po projektowanie i prototypowanie. Oprogramowanie Altair® Inspire™ Studio zwiększa kreatywność. Użytkownicy mogą łączyć różne techniki modelowania, aby bez wysiłku tworzyć i badać nawet najbardziej wymagające projekty.

Projektowanie i rozmieszczanie anten: Altair® Feko® jest szeroko stosowany do projektowania anten radiowych i telewizyjnych, bezprzewodowych, komórkowych, komunikacyjnych, bezkluczykowego otwierania drzwi, monitorowania ciśnienia w oponach, pozycjonowania satelitarnego, radarów, RFID i innych anten. Solver Feko’s Method of Moments (MoM) jest używany do projektowania anten. Dekompozycja modelu jest możliwa za pomocą przyspieszonych metod pełnofalowych, takich jak Multi-level Fast Multipole Method (MLFMM), lub metod asymptotycznych, takich jak Physical Optics (PO), Ray Launching Geometrical Optics (RL-GO) lub Uniform Theory of Diffraction (UTD).

Kompatybilność urządzeń: Wraz z rozprzestrzenianiem się połączonych urządzeń kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) i zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) stały się kluczowymi tematami. Mają znaczenie w przypadku integracji komponentów, jak i spełniania wymagań regulacyjnych EMC. Feko może symulować zarówno promieniowanie, jak i napromieniowanie kabli, anten i urządzeń, aby zasilić informacjami proces projektowania ich skutecznego ekranowania. Feko zapewnia również wgląd w interakcje pól elektromagnetycznych w pobliżu ciała, zapewniając bezpieczeństwo podczas wypromieniowywania wystarczającej ilości sygnału.

Holistyczne podejście
Altair Poland

Chcesz ruszyć do przodu?
Jesteś we właściwym miejscu.

Już teraz możesz w łatwy sposób skontaktować się z nami i umówić bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich potrzeb.
Umów darmową konsultację

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej o oprogramowaniu Altair i symulacjach CAE?

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

 

I consent to use my personal data (e-mail address provided) to receive a free newsletter containing information about new articles appearing in the blog section, case studies, services, software, and promotional offers offered by Endego Sp. z o.o.. You can withdraw this consent at any time. Please consult the Privacy Policy for complete information about the administrator and data protection rules.