Menu toggler
Menu toggler

Altair® HyperWorks® 2023.

Jedyna i najlepsza w swojej klasie platforma do projektowania i symulacji.

Altair HyperWorks 2023 to najpotężniejsza i najbardziej wszechstronna otwarta platforma do projektowania i symulacji, zapewniająca inżynierom kompleksowy pakiet oprogramowania CAE dla szerokiego zakresu branż.

Poznaj Altair® HyperWorks® 2023

Wykorzystując moc nauki obliczeniowej, wysokowydajnych obliczeń (HPC) i sztucznej inteligencji (AI), Altair HyperWorks 2023 wprowadza zupełnie nowe doświadczenie użytkownika, niesamowitą prędkości, otwartą i programowalną architekturę oraz przepływy pracy oparte na sztucznej inteligencji. Altair HyperWorks 2023 wprowadza również nowe funkcje i ulepszenia w różnych dziedzinach, takich jak płyny i termika, architektura, inżynieria, budownictwo (AEC), materiały, modelowanie systemów, modelowanie elementów dyskretnych, projektowanie układów elektronicznych, elektromagnetyka, analizy: multiphysics, multibody dynamics, strukturalne i projektowanie produkcji oparte na symulacji.

Poznaj Altair® HyperWorks® 2023

Przekształć swój proces symulacji CAE i projektowania

Zdefiniowanie projektowania produktu na nowo

Zdefiniowanie projektowania produktu na nowo

Dzięki nowatorskiemu, modułowemu interfejsowi zorientowanemu na użytkownika, ulepszonym przepływom pracy opartym o AI oraz niesamowitym prędkościom Altair HyperWorks 2023 daje inżynierom możliwość zbadania większej liczby opcji projektowych i podejmowania szybszych, świadomych decyzji w płynnym, zintegrowanym środowisku symulacji CAE. Inteligentne, adaptacyjne zarządzanie obiektami modelowania zwiększa wydajność grafiki, umożliwiając płynną wielozadaniowość podczas złożeń, jednocześnie skupiając się na skomplikowanych szczegółach podzespołów. Wykorzystanie środowisk HPC wspiera złożone symulacje wielkiej skali, sprzyjając głębszej analizie i globalnej współpracy.

Przyspieszenie innowacji

Przyspieszenie innowacji

Altair HyperWorks 2023 pomaga użytkownikom szybciej wprowadzać produkty na rynek dzięki otwartej i programowalnej platformie oprogramowania CAE. Oferuje ona elastyczność i skalowalność umożliwiającą personalizację przepływów pracy, integrację z zewnętrznymi programami i zwiększenie produktywności dzięki automatyzacji. Wykorzystaj interfejsy API Python, aby cieszyć się płynną integracją z systemami PDM i solverami z różnych dziedzin, w tym obliczeniowej dynamiki płynów (CFD), multibody dynamics (MBD), elektromagnetyki (EMAG) i automatyzacji projektowania elektronicznego (EDA).

Wykorzystanie AI

Wykorzystanie AI

Altair HyperWorks 2023 oddaje w ręce wszystkich inżynierów oprogramowanie CAE do symulacji opartej na sztucznej inteligencji i projektowania generatywnego, prowadząc ich przez przepływy pracy rozszerzone o AI celem automatyzacji złożonych zadań, identyfikacji trendów danych i tworzenia dokładniejszych prognoz. Dzięki Altair HyperWorks 2023 użytkownicy mogą tworzyć własne modele AI w oparciu o poprzednie modele oraz modele zgrubne w celu zoptymalizowania symulacji CAE.

„Altair HyperWorks 2023 to kamień milowy dla możliwości projektowania i symulacji Altair, który z powodzeniem łączy moc nauki obliczeniowej z AI i HPC celem nadania nowego oblicza naszym narzędziom i zapewnienia użytkownikom mocy i elastyczności, aby umożliwić ich cyfrową transformację i przygotowanie na przyszłość.”

James R. Scapa, Founder and Chief Executive Officer, Altair

Innowacje z każdym wydaniem

Nowe doświadczenie w symulacji CAE i projektowaniu

Nowe doświadczenie w symulacji CAE i projektowaniu

Altair® HyperMesh® został przeprojektowany zgodnie z podejściem zorientowanym na użytkownika, oferując intuicyjny interfejs, który na nowo definiuje procesy projektowania oprogramowania CAE w różnych branżach wraz z niezrównanymi możliwościami pre- i post-processingu w modelowaniu elementów skończonych (FE). Dzięki narzędziom do modelowania i wizualizacji opartym o AI, procesom projektowania i optymalizacji nowej generacji  oraz otwartemu i programowalnemu interfejsowi, HyperMesh umożliwia użytkownikom łatwo zarządzać dużymi i złożonymi modelami, ujawniać kluczowe spostrzeżenia, optymalizować projekty i wspierać innowacje.

Nowe spojrzenie na projektowanie CFD i precyzję

Nowe spojrzenie na projektowanie CFD i precyzję

HyperMesh CFD usprawnia procesy modelowania CFD w ujednoliconym, przyjaznym dla użytkownika środowisku, oferującym narzędzia do modelowania geometrycznego, ulepszenia CAD Wrapper i eksplorację projektu ze zintegrowanymi technologiami morfingu do automatyzacji procesów. W szczególności wprowadza kompleksowy przepływ pracy dla przepływu płynów zewnętrznych i zakłóceń szumami cieplnymi poprzez zaawansowaną aerodynamikę i symulację szumu wentylatora.

Zintegrowane oprogramowanie Multiphysics dla EDA

Zintegrowane oprogramowanie Multiphysics dla EDA

Altair® SimLab® rewolucjonizuje rozwój produktów zelektryfikowanych, będąc zintegrowanym rozwiązaniem do symulacji CAE dla EDA. Ujednolicając różnorodne przepływy pracy pod jednym parasolem i wprowadzając szereg zaawansowanych narzędzi do analizy i symulacji, SimLab 2023 zapewnia wydajność i precyzję EDA.

Bezpieczny, scentralizowany proces symulacji i zarządzanie danymi

Bezpieczny, scentralizowany proces symulacji i zarządzanie danymi

Altair Simulation Cloud Suite służy jako brama do bezpiecznego, scentralizowanego procesu symulacji i zarządzania danymi. Płynnie zintegrowany z istniejącymi ekosystemami, SCS usprawnia współpracę, organizację danych i świadome podejmowanie decyzji.

Jedno kompletne rozwiązanie Twin

Jedno kompletne rozwiązanie Twin

Altair® Twin Activate®, podstawa rozwiązania cyfrowego bliźniaka Altair, zapewnia otwartą i elastyczną platformę, która umożliwia symulację CAE całego systemu wraz z wdrażaniem cyfrowego bliźniaka na dowolnym etapie cyklu życia produktu w czasie rzeczywistym.

Redefinicja CAD do symulacji

Redefinicja CAD do symulacji

Altair® SimSolid® usprawnia przejście od CAD do symulacji, ustanawiając nowy wzorzec dla szybkiej i dokładnej analizy strukturalnej dużych i złożonych zespołów bez konieczności przygotowywania geometrii lub siatki. To najnowocześniejsze oprogramowanie dostarcza wyniki w czasie od kilku sekund do kilku minut, osiągając prędkość do 25x większą i ułatwiając jednoczesną ocenę scenariuszy projektowych. Ponadto Altair SimSolid oferuje alternatywę w postaci chmury, eliminując potrzebę inwestycji w infrastrukturę lub kosztowne procesory graficzne.

Modelowanie implicit spotyka się z innowacjami projektowymi

Modelowanie implicit spotyka się z innowacjami projektowymi

Altair® Inspire™ zapewnia rozwiązanie do modelowania niejawnego jednym kliknięciem, optymalizując projekty struktur kratowych pod kątem lekkich celów. Doświadcz szybkich iteracji projektowych i osiągnij najwyższą wydajność. Dodatkowo, nowy wysokowydajny silnik renderujący zasilany przez GPU podnosi jakość reprezentacji graficznych, ożywiając projekty.

Nie przegap serii webinarów poświęconych Altair® HyperWorks® 2023

Zarejestruj się dziś

Nowe wydania i aktualizacje
produktów Altair HyperWorks 2023

Elektronika

Przepływy

Metoda elementów dyskretnych i multibody dynamics

Projektowanie oparte na symulacji dla produkcji

Analiza strukturalna oraz architektura, inżynieria i budownictwo (AEC)

Modelowanie systemów

Altair Poland

Chcesz ruszyć do przodu?
Jesteś we właściwym miejscu.

Już teraz możesz w łatwy sposób skontaktować się z nami i umówić bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich potrzeb.
Umów darmową konsultację

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej o oprogramowaniu Altair i symulacjach CAE?

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.