Menu toggler
Menu toggler

Licencjonowanie – Altair Units.

Altair Units to nowy, ujednolicony system licencjonowania, zapewniający dostęp do każdego produktu Altair.

To skalowalne rozwiązanie umożliwia dopasowanie działań do specyfiki zadania, oferując jeszcze wyższą wszechstronność i możliwość korzystania z oprogramowania z dowolnego miejsca, oddając w ręce klienta bogaty wachlarz narzędzi z naszego portfolio.

Altair Units

Bycie “all-in” oznacza spędzenie ponad trzech dekad na tworzeniu pionierskich rozwiązań, które zmieniają świat. Kiedy opracowaliśmy nasz opatentowany system licencjonowania, chcieliśmy oddać moc innowacji w ręce każdego, zgodnie z naszym zobowiązaniem do demokratyzacji dostępności oprogramowania. To było rewolucyjne wtedy i nadal jest rewolucyjne dzisiaj. Jednostki Altair były i pozostaną wszechobecne i zawsze gotowe – a tego nie może powiedzieć nikt inny.

Co mamy na myśli, mówiąc, że urządzenia Altair Units są zawsze gotowe do pracy? To proste – użytkownicy otrzymują pełny dostęp do naszych narzędzi programowych, kiedy tylko ich potrzebują, i mogą określić, kiedy, gdzie i w jaki sposób chcą korzystać z różnych narzędzi, nie martwiąc się o to, czy mają do nich dostęp.

Jednostki zapewniają użytkownikom elastyczność w zakresie uruchamiania oprogramowania w dowolnym miejscu, swobodę wyboru narzędzi programowych, które są im potrzebne wtedy, kiedy ich potrzebują, oraz niezrównaną wartość, która maksymalizuje wykorzystanie i minimalizuje koszty.

Elastyczność działania w dowolnym miejscu

Elastyczność działania w dowolnym miejscu

Klienci mają pełny, natychmiastowy dostęp do naszego oprogramowania – w tym ponad 150 produktów Altair i partnerów – i mogą uruchamiać te aplikacje na żądanie lokalnie, w chmurze lub w konfiguracji hybrydowej.

Swoboda wyboru

Swoboda wyboru

Użytkownicy mogą korzystać z tych samych licencji dla wielu różnych aplikacji w jednym środowisku. Konsolidacja zawiera również koszty zarządzania i eliminuje ograniczenia pływające w obrębie danej strefy.

Licencjonowanie oparte na wartości

Licencjonowanie oparte na wartości

Użytkownicy mogą korzystać z wielu aplikacji jednocześnie na jednym komputerze, pobierając jednostki tylko za najbardziej wartościowy produkt. Dzięki jednostkom użytkownicy mogą odkryć więcej opcji dzięki licencjonowaniu zaprojektowanemu do współpracy wszystkich rąk.

Pozwól nam pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami
Model subskrypcji oparty na jednostkach

Model subskrypcji oparty na jednostkach

Altair Units to opatentowany model licencjonowania oprogramowania oparty na subskrypcji jednostek, który zmienił sposób działania naszych klientów. Dzięki jednostkom klienci mają pełny dostęp do każdego produktu Altair i Partnera Altair oraz możliwość rozwiązywania problemów na dowolną skalę. Nasza struktura oparta na jednostkach, spakowana jako kompleksowy zestaw aplikacji, jest skalowalna, współdzielona i bardziej opłacalna niż uzyskiwanie indywidualnych licencji.

Licencjonowanie jest proste jak 1-2-3:

 • Klienci kupują pulę współdzielonych jednostek Altair.
 • Użytkownicy pobierają jednostki z puli, aby uzyskać dostęp do wielu produktów z dowolnej lokalizacji.
 • Jednostki wracają do puli po użyciu i ponownie stają się dostępne dla wszystkich użytkowników.

Zapewnij swojemu zespołowi narzędzia do osiągania sukcesów

Zorganizowaliśmy nasze portfolio produktów w zestawy narzędzi, które są dostosowane do głównych ról organizacji. Od projektantów i inżynierów po analityków danych i użytkowników korporacyjnych, nasze rozwiązania dają zespołom narzędzia i zakres, których potrzebują, aby odnieść sukces w ramach jednej, opartej na wartości licencji.

Użytkownicy otrzymują:

 • Dostęp do bogatego portfolio technologii w przystępnych cenach z dostosowanymi pakietami produktów, które są skierowane do konkretnych użytkowników
 • Skalowalność, która maksymalizuje moc istniejących inwestycji w wysokowydajne zasoby obliczeniowe (HPC) we własnym zakresie, w chmurze, na żądanie i w podejściu hybrydowym
 • Możliwość przenoszenia symulacji w dowolne miejsce (w siedzibie lub w chmurze) bez ograniczeń biznesowych
 • Łatwość korzystania z jednej aplikacji Altair One do zarządzania oprogramowaniem i zasobami sprzętowymi HPC oraz ich wykorzystaniem
Zapewnij swojemu zespołowi narzędzia do osiągania sukcesów
Zarządzanie licencjami w chmurze Altair One

Zarządzanie licencjami w chmurze Altair One

Altair One łączy Cię z Twoją pracą, Twoim zespołem, Twoimi danymi i Twoimi zasobami obliczeniowymi. Odkryj więcej dzięki skalowalnemu, wspólnemu dostępowi do zasobów symulacji, sztucznej inteligencji (AI), HPC i analizy danych – wszystko w jednym miejscu.

Dzięki Altair One użytkownicy mogą:

 • Natychmiastowo mobilizować zasoby, aby sprostać zapotrzebowaniu w czasie rzeczywistym
 • Skrócić czas wprowadzania na rynek
 • Łatwo skalować i płacić tylko za to, co jest potrzebne
 • Dostęp do zarządzanych danych, które są zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki
 • Pozostawić nam integrację, aby użytkownicy nie musieli być ekspertami od chmury na każdej platformie.

Pozwól nam pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami
Altair Poland

Chcesz ruszyć do przodu?
Jesteś we właściwym miejscu.

Już teraz możesz w łatwy sposób skontaktować się z nami i umówić bezpłatną konsultację dotyczącą Twoich potrzeb.
Umów darmową konsultację

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej o oprogramowaniu Altair i symulacjach CAE?


Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

 

I consent to use my personal data (e-mail address provided) to receive a free newsletter containing information about new articles appearing in the blog section, case studies, services, software, and promotional offers offered by Endego Sp. z o.o.. You can withdraw this consent at any time. Please consult the Privacy Policy for complete information about the administrator and data protection rules.